DRODZY RODZICE !

Informujemy, że Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Szamotułach i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Wronkach pracują nieprzerwanie w systemie stacjonarnym. Jeżeli potrzebujecie Państwo wsparcia psychologa, pedagoga, logopedy lub martwicie się, że Wasze dziecko ma trudności z nauką, koncentracją, motywacją do pracy, wymową, obserwujecie, że ma coraz większe zaległości w nauce lub nie radzi sobie z emocjami – możecie umówić się na wizytę ze specjalistą w wyżej wymienionych miejscach.

Telefon:

664 064 138 (PPP Szamotuły) e-mail: sekretariat.szamotuly@poradnia-szamotuly.pl

67 254 03 53 (PPP Wronki) e- mail: sekretariat.wronki@poradnia-szamotuly.pl

strona internetowa:www.poradnia-szamotuly.pl

Remont u Krasnala Hałabały

W ciągu ostatnich dni konserwator Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bytyniu przeprowadził remont w sali MISIÓW i rozpoczął wymianę podłogi w sali WIEWIÓREK.

Pracy było mnóstwo, ale dzięki wytrwałości i zaangażowaniu Pana Siepki, wszystkie założone cele udało się zrealizować. Po tygodniu efekt pracy był bardzo widoczny.

Kolejna sala w naszym pięknie położonym przedszkolu przeobraziła się w przyjazną przestrzeń. Efekt jest zaskakujący, sala piękna, a dzieci mile zaskoczone.

Szczególne podziękowania składamy naszemu organowi prowadzącemu za tę kolejną już modernizację naszej placówki.

Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie tak owocna jak dotychczas.

Justyna Barańska

Dyrektor Przedszkola

„Krasnal Hałabała” w Kaźmierzu.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

20 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. 

Data ta upamiętnia podpisanie najważniejszego dokumentu gwarantującego prawa wszystkim Dzieciom – Konwencji o prawach dziecka. W 2019 roku obchodziliśmy jego 30. rocznicę.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego Prawa Dziecka oczami naszych przedszkolaków i ich wychowawczyń.

Akcja wsparcia do szpitali również w naszym przedszkolu

Szkoła Podstawowa nr 3 w Szamotułach zorganizowała akcję na rzecz szpitali w Szamotułach i Poznaniu. Do przedsięwzięcia przyłączyło się nasze przedszkole. Akcja polegała na zbiórce artykułów higienicznych oraz wody, tak bardzo potrzebnych pracownikom służby zdrowia i pacjentom.

Rodzice naszych przedszkolaków stanęli na wysokości zadania i wzorowo wywiązali się ze zbiórki – był papier toaletowy, mydło, chusteczki higieniczne zarówno suche jak i nawilżane, ręczniki papierowe, woda, a nawet kisiel – „gorący kubek”.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w tak trudnym dla nas czasie i dziękujemy tym wszystkim, którzy otworzyli swoje serca.

Violetta Bączyk – koordynator akcji

Szanowni Rodzice!

W imieniu Wielkopolskiego Kuratora Oświaty zapraszamy do polubienia i obserwowania profili na Facebooku oraz Twitterze:

FB KO

https://www.facebook.com/kopoznanpl

FB WKO

https://www.facebook.com/Robert-Gaweł-Wielkopolski-Kurator-Oświaty-102159051676787/

TT:

Celem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty jest bezpośredni i szybszy przekaz informacji dotyczących działań w obszarze oświaty z całą wielkopolską społecznością, co traktować należy jako nasze wspólne dobro.